Stavební práce Praha

Představujeme činnost týmu H7.cz

V rámci stavebních činností firmy H7.cz jsme se díky kvalitním řemeslníkům vyprofilovali od drobných dokončovacích prací ke kompletním rekonstrukcím bytových prostor.

Dokonalý výsledek práce tkví nejen v řemeslné dovednosti našeho týmu, ale také ve schopnosti jednotlivá řemesla správně koordinovat. V neposlední řadě velmi záleži na spolupráci s kvalitními, prověřenými týmy architektů a designérů.

Naším cílem je neustále se orientovat ve stavebních technologiích tak, abychom uměli nejen práci řádně odvést, ale také abychom dokázali navržené řešení obhájit. Při rekonstrukcích hledíme na efektivnost různých řešení. Stavbu vnímáme dynamicky. Existuje-li zajímavější řešení, poradíme, přizpůsobíme se.

Rekonstrukce bytů H7.cz

Nejde jen o to práci udělat, ale také o to nebát se hledat jiná řešení.

Umíme se striktně držet stavebního projektu, ale umíme se přizpůsobit novým změnám a požadavkům. A pokud si stavebník provádí rekonstrukci částečně svépomocí, odchylek od projektu se vyskytne celá řada.

V současné době se zabýváme především:

Kompletní rekonstrukce bytů

Jedná se o nejzajímavější a také o nejnáročnější práce. Je nutné umět zkoordinovat několik řemesel, dodržet plánovaný projekt a přizpůsobit se nástrahám, které se skrývají pod starými podlahovými vrstvami, ve staré elektroinstalaci, či pod obkladačkami určenými k odstranění. Ve spolupráci s týmem profesionálních architektů a projektantů, kteří nám před započetím prací dokáží vytvořit vizualizace výsledku rekonstrukce, je pro nás práce větší zábavou a jasným cílem, který brzy naplníme. Umíme předělat stavebně nejen bytovou jednotku, ale i kancelářské prostory.

Rekonstrukce bytů H7.cz

Rekonstrukce fasád, zateplení domů

Převléknout dům do nové fasády je pro nás nejlákavější vizitkou. Posoudit výsledek totiž může nejen samotný zákazník, ale i náhodný kolemjdoucí. Kromě dnes velmi standardního systému kontaktního zateplení domů, dokážeme provést popř. opravit i klasické omítky s drobnou štukovou výzdobou. Zkušenosti máme i s rekonstrukcemi spadající pod památkovou péči. Velmi žádané jsou sanační omítky a odolné soklové omítky na spodní části fasád. Zpracujeme Vám barevný návrh fasády, poradíme se strukturou či s různými dekoračními prvky, které přidávají fasádě na zajímavosti.

Rekonstrukce fasád H7.cz

Ostatní stavební práce

Zkušenosti s drobnými stavebními pracemi jsou základem pro odvahu pustit se do kompletních rekonstrukcí. Je naší snahou chápat řemesla jako celek. Řemesla spolu úzce souvisí. Úspěch dobře provedené drobné stavební práce je vzájemené nepohrdání mezi řemesly. Zkrátka skutečně dobrý klempíř nepoloží parapet na nevyspádovaný podklad. Nýbrž si podklad bez protestů upraví, popř. nechá upravit. Snažíme se vzdělávat i v řemeslech, která pro nás nejsou denním chlebem. Zvyšujeme tím schopnost naši práci zákazníkům řádně obhájit. A to nás baví.

Dokončovací stavební práce H7.cz

Konkrétní ukázky naší práce prohlížejte zde.

Tomáš Grygar, 774 405 687, tomas.grygar(.zavináč..)h7.cz | Miroslav Šipčiak, 603 293 377, miroslav.sipciak(.zavináč..)h7.cz